Novinky

Novinky v oblastí sypaných čajov na Dream Tea

Jesenné obdobie je aj obdobie Vašich obľúbených sypaných čajov ako sú ovocné čaje. Svojou obľubou si postupne získavajú čoraz väčšiu časť populácie predovšetkým deti, pretože neobsahujú teín ani kofeín, ani žiadne iné povzbudivé látky. Sú produkované na čistej prírodnej báze a je ich možné piť bez obmedzenia. Sypané čaje z dreamtea.sk disponujú sviežou  kyselkavou chuťou. Ľahko si môžete v teplých dňoch pripraviť ľadový čaj, poprípade aj ako limonádu alebo do kokteilov. Druhovosť ovocných zmesí sa v dnešnej dobe veľmi rozširuje a na rozdiel od zelených a čiernych čajov nie je pôvod týchto čajov v čajovníku. Už oddávna sa v Číne požívali na aromatizovanie čierneho čaju lístky jazmínového kvetu. Na aromatizovanie ovocných čajov sa používajú prírodné alebo prírodne identické aromatické prísady. Užívajte si jeseň pohodlne so šálkou výborného sypaného čaju od www.dreamtea.sk 

Ovocný sypaný čaj Rakytník a Brusnica v cene už od 2,50 € disponuje chuťou šťavnatých bobúľ rakytníka spája so sladkokyslým tónom brusníc. Brusnice a červené ríbezle dodávajú v tejto zmesi ovocných plodov energiu pre každého. Vyskúšajte kvalitný sypaný čaj.

Ďalšou novinkou tohtoročnej zimnej sezóny 2020 budú nové vianočné balíčky. Vianočné balenia potešia Vašu rodinu, priateľov ale aj kolegov v práci. Potešiť vianočným čajom môžete aj Vašich zamestnancov. Vianočné balíčky sú idálnym darčekom na Vianočných večierkoch alebo ako pozornosť pre Vašich obchodných partnerov. Neváhajte nakupovať moderné vianočné balíčky priamo od nás v prijateľných cenách a vo vysokej kvalite. Zároveň disponujeme službou pri nákupe nad 40 € je doprava zadarmo. 

 

Tím Dream Tea

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info