Sypané čaje v eshope Dream Tea

O spoločnosti Dream Tea

Kto sme ?

Sme Internetový zásielkový obchod, ktorý bol založený v roku 2017, pričom obchod sa zaoberá predovšetkým predajom sypaných čajov a porciovaných čajov. Samozrejme nie sú to jediné produkty, ktoré eshop ponúka na predaj. Na predaj ponúkame tiež plechové dózy na čaj a kávu, darčekové balenia čajov, koreniny, vonné tyčinky a v neposlednom rade príslušenstvo slúžiace na prípravu čaju.

Prečo eshop ?

Rozhodli ste sa zakúpiť čaj ? Začali ste na internete hľadať vhodný eshop prípadne kamennú predajňu vo svojom okolí ? Po chvíli surfovania internetom ste našli množstvo internetových obchodov a kamenných predajní ktoré ponúkajú rôzne produkty čajov ? Prečo Vás chceme ako potencionálneho zákazníka osloviť ? Ponúkame veľký výber produktov za výhodné ceny a predávame iba kvalitné výrobky vyrábané slovenskou spoločnosťou. Sme zameraný najmä na predaj bylinných sypaných čajov a preto sme viazaný na menšiu ale za to pevnú skupinu spotrebiteľov.

Ako sme sa už zmienili na Slovensku je v súčasnej dobe niekoľko desiatok internetových obchodov, ktoré predávajú sypané čaje a porciované čaje. Touto cestou ich samozrejme nechceme znevažovať a znehodnocovať, avšak v roku 2017, kedy vznikol e-shop Dreamtea.sk sme sa rozhodli využiť vhodne podnikateľke prostredie, rovnosť podnikania, samotnú možnosť zákonne podnikať a začať s podnikaním v oblasti predaja čaju a príslušenstva s tým súvisiaceho.

V článku budeme pokračovať a uvedieme dôvod prečo to boli práve produkty čaju s ktorými podnikáme. V krátkosti jednoduchý príklad. Chcete si zakúpiť napríklad bylinný sypaný čaj ? otvoríte si ponuku eshop a vyhľadáte si konkrétny čaj. V každom produkte máme detailnú fotografiu produktu ako i cenu, gramáž, zloženie a spôsobom prípravy. Otázka teraz znie. Je náš bylinný čaj alebo zelený čaj iný ako čaj v kamennej predajni ? odpoveď určite poznáte a viete, že nie. Produkt v kamennej predajni je rovnaký ako v našom internetovom obchode a preto netreba mať z nákupu v internetovom obchode obavu. Na hlavnej resp. úvodnej stránke sú uvedené Obchodné podmienky, ktoré sú všeobecne záväzné pre predajcu a teda internetový obchod ako i pre spotrebiteľa a teda zákazníka. V samotných obchodných podmienkach nájdete všetky podstavné informácie o predaji produktov, platbe, dodaní produktu či dobe spotreby. Dohľad nad internetovým obchodom nesie Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj.

Prečo čaje ? A prečo sypané ?

Sypane čaje sa v dnešnej dobe tešia veľkej obľube. Pred niekoľkými rokmi Slovenský spotrebitelia nepoznali sypané čaje v takej miere ako dnes. Ľudia sú zvyknutý vo väčšej miere nakupovať porciované čaje tzv. čajové vrecúška. Neberte však porciované čaje ako nejaký „odpad". Toto tvrdenie nie je pradive !. Jedná sa iba čisto o zvyk spotrebiteľa, či obľubuje čaj sypaný alebo porciovaný. Porciovane čaje predávane v našom e-shope sú čaje vysokej kvality vyrábané kvalitnými surovinami s presným navážením gramáže a čaje sú vyrábané výhrade slovenskou spoločnosťou a určite nepatria na „druhú koľaj". Je však pravdou, že sa špecializujeme na predaj sypaného čaju a na týchto produktoch je naša predajná spoločnosť založená. Sypané čaje, ktoré ponúkame na predaj nájdete rozdelené do kategórií na našej úvodnej stránke. Ďalším dôvodom, prečo sme sa rozhodli predávať práve čaje sú telu prospešné a pozitívne účinky rôznych bylín ktoré predávame. Účinky bylín sú vo všeobecnosti známe a sú jednoducho dostupné prostredníctvom internetového vyhľadávania. Jednotlivé pozitívne účinky ( nie však liečivé ) je možné taktiež nájsť v krátkosti v každom individuálnom produkte ktorý predávame. Za zmienku však stojí jednoznačne uviesť to, že čaje nie sú liečivé a preto neuvádzame žiadne liečivé účinky !. Prečo ? Jednoducho to Slovenská ako i európska legislatíva nedovoľuje. Liečivo ako i liečivé účinky akéhokoľvek produktu sú prísne viazané na legislatívu a eshop dreamtea.sk predáva čaje a produkty s nimi spojené. Nepredávame však lieky, liečivá alebo výživové doplnky.

Prečo u nás ?

Ponúkame na predaj výrobky slovenskej spoločnosti, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitnou. Sypaný čaj a porciovaný čaj ponúkame za výhodne ceny a s rýchlim dodaním tovaru. Expedíciu tovaru robíme každý pracovný deň s pravidla do 24 hodín, samozrejme ak to situácia a okolnosti dovolia. Väčšinu tovaru máme „skladom".

Zákazníkom vychádzame vždy v ústrety a za vernosť odmeňujeme prostredníctvom zľavového systému o ktorom sa viac dozviete v kategórií "Zľavový systém"

Individuálna hmotnosť čaju ?

Po individuálnej dohode Vám vieme zabezpečiť hmotnosť sypaných čajov .: 100g, 200g, 250g a 500g balenie . Pre individuálnu gramáž je vždy potrebné vopred zaslať dopyt na emailovú adresu info@dreamtea.sk. Každú objednávku posudzujeme samostatne podľa množstva aktuálnych skladových zásob čaju.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie