Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodné podmienky a podmienky nákupu pre firemné účely na území Slovenskej republiky.

Vážení veľkoodberatelia, firmy, vážime si Váš záujem o spoluprácu s Dream Tea. Pre rýchle a správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu o nami ponúkaný sortiment, záujem o distribúciu a predaj sypaných čajov môžete zaslať na emailovú adresu info@dreamtea.sk.

Vo Vašom emaile, uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje: IČO, DIČ, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón...

Veľkoobchodné objednávky je možné realizovať cez e-shop www.dreamtea.sk

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. Následne Vás požiadame o registráciu na našej webovej stránke www.dreamtea.sk. Po zaregistrovaní a prihlásení Vám prebehne nastavenie veľkoobchodných cien.

Objednávanie

Veľkoobchodné ceny môžu byť odberateľovi poskytnuté, ak je objednávka vyššia ako 100 € a ide o firmu s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky.

Fakturácia

Faktúru prikladáme ku každej objednávke, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Je vo Vašom záujme, aby ste skontrolovali jej správnosť.

Tovar zasielame na dobierku, alebo faktúru.

Splatnosť faktúry je 14 dní. Nie je možné realizovať ďalšiu objednávku, kým faktúra alebo dobierka za predošlý tovar nie je uhradená. Táto informácia sa vzťahuje na firmu s rovnakým IČO.

Pri zásielkach na dobierku platíte priamo prepravcovi pri prevzatí tovaru.

Až do úplného uhradenia faktúry je tovar v našom vlastníctve (Martin Dobiaš – Dream Tea, Východná 21, 911 08 Trenčín, IČO: 51186152.

Po uhradení faktúry a pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar odošleme do 3 pracovných dní.

Všeobecné obchodné podmienky nájdete na https://www.dreamtea.sk/obchodne-podmienky

Doručenie

Doprava je realizovaná kuriérom Slovenskej pošty.
Poštovné a balné pri objednávke do 500 € závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka prepravnej spoločnosti. Pri objednávke nad 500 € je poštovné a balné zadarmo.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info